!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Nowa inwestycja w Bęczynie

wizualizacja Mieszkańcy Bęczyna oraz Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Pobiedr” Paszkówka wkrótce zyskają nowy obiekt. Od marca br. przy boisku sportowym w Bęczynie trwają prace polegające na budowie budynku użyteczności publicznej o charakterze rekreacyjno – turystycznym.

 

 

 

 

 

DSC09402 IMG 4010 m DSC09414

 

W budynku zaplecza znajdować się będą szatnie, zaplecze sanitarne z łazienkami, sala konferencyjna, pomieszczenie z aneksem kuchennym i pomieszczenie do przechowywania sprzętu turystyczno-sportowego.

Firma "Gresmar" Stanisław Chodacki Wielkie Drogi wyłoniona w wyniku zapytania ofertowego ma zakończyć zadanie do połowy września br.

Działacze PUKS „Pobiedr” Paszkówka przy współpracy z Wójtem Gminy Brzeźnica, Ks. Proboszczem, Radnymi z Bęczyna i Paszkówki, OSP Bęczyn, Radą Sołecką oraz Rodzicami z zapałem i zaangażowaniem działają nie tylko w sferze sportowej, ale również w celu promocji i rozwoju Gminy Brzeźnica poprzez popularyzację jej walorów turystyczno - rekreacyjnych.

Publiczna baza będzie służyć, jako miejsce spotkań integracyjnych. Jeszcze w tym roku to przedsięwzięcie docenią mieszkańcy Bęczyna i wszyscy miłośnicy uprawiania sportu: dzieci, młodzież i dorośli skupieni w PUKS „Pobiedr” Paszkówka.
Powstająca inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170