!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Wielofunkcyjne boisko w Marcyporębie !!!

IMG 0546 W Gminie Brzeźnica powstanie już piąte wielofunkcyjne boisko sportowe. Tym razem Gmina skorzystała ze sportowej inicjatywy Województwa Małopolskiego skierowanej do dzieci i młodzieży z regionu i wzięła udział w pilotażowym programie „Małopolskie boiska” i to był trafiony pomysł.

 

 

 

 

 

Samorząd województwa zdecydował o przekazaniu 9 mln zł na realizację pilotażowego projektu „Małopolskie boiska”. Wśród wybranych z powiatu wadowickiego znalazła się Gmina Brzeźnica.

W ramach przedsięwzięcia powstanie boisko wielofunkcyjne o wymiarach 40 x 20 m z polem do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego wraz z systemowym wyposażeniem technicznym urządzeń do każdej z dyscyplin. Nawierzchnię boiska będzie stanowić systemowe podłoże poliuretanowe. Obiekt zostanie również ogrodzony i wyposażony w trybuny z ok. 80-cioma siedziskami.

Pozyskana dotacja 170 530 zł umożliwi rozpoczęcie realizacji tego przedsięwzięcia w okresie wiosennym.

Wszystko wskazuje na to że już od najbliższego nowego roku szkolnego 2018/2019 uczniowie szkoły podstawowej i mieszkańcy Marcyporęby będą mogli korzystać z wielofunkcyjnego przyszkolnego boiska sportowego.

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170