!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Gimnazjum z Brzeźnicy na podium

Gimnazjum z Brzeźnicy na podium

We wtorek pierwszego października 2013r.na stadionie MKS „Skawa” Wadowice podsumowano wyniki i wręczono nagrody w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Wadowickiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

W gronie laureatów znalazło się Gimnazjum w Brzeźnicy. Młodzi sportowcy w minionym roku aktywnie uczestniczyli w różnych zawodach sportowych, wielokrotnie stawali na podium, dzięki czemu w klasyfikacji osiągnięć sportowych szkół gimnazjalnych zajęli zaszczytne III miejsce. Jest to olbrzymi sukces! Aby zwyciężyć należało w ciągu całego roku szkolnego 2012/2013 występować w jak największej ilości zawodów sportowych dla szkół oraz zajmować w nich jak najwyższe miejsca. Zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak również zespołowych. Gimnazjaliści z Brzeźnicy spisali się na medal.

Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym wypadną jeszcze lepiej, tym bardziej, że zaczął się on dla szkoły bardzo owocnie. Bartosz Kucharczyk uczeń klasy pierwszej Naszego Gimnazjum uplasował się na II miejscu podczas powiatowych finałów „Jesiennych biegów przełajowych” i tym samym wywalczył sobie start w finale wojewódzkim. Wielkie brawa należą się młodemu biegaczowi zwłaszcza, że pozostawił za sobą groźnych rywali z Wadowic Andrychowa i Kalwarii Zebrzydowskiej!

Gratulujemy uczniom, ale przede wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego, którzy zauważają talenty sportowe przychodzącej do nas młodzieży i potrafią je odpowiednio wykorzystać.

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170