!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Biuro Informacji dla Osób Niepełnosprawnych

ADIUTARE

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii „Adiutare” zaprasza mieszkańców Gminy Brzeźnica do korzystania z bezpłatnych porad pracownika Biura Informacji dla Osób Niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

Porady udzielane są w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w okresie od maja do grudnia 2013 roku w każdą II środę miesiąca w godzinach od 1400 do 17oo.

Biuro Informacji dla Osób Niepełnosprawnych służy wyrównywaniu szans osób niepełnosprawnych w społeczeństwie poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przysługujących tej grupie praw, uprawnień oraz ulg. W miejscu tym osoby niepełnosprawne uzyskają informacje dotyczące dostępnych form wsparcia oraz pomocy w lokalnym środowisku. Dyżurujący pracownik przekaże wiedzę o aktualnych projektach realizowanych na rzecz osób niepełnosprawnych w naszym powiecie. Zapraszamy pracodawców, którzy chcieliby zatrudnić osoby niepełnosprawne, do skorzystania z usług Biura i zdobycia pełnej wiedzy związanej z systemem dofinansowań do wynagrodzeń z PFRON oraz innych refundacjach. W ramach Biura można również umówić się na bezpłatne spotkanie z prawnikiem, który udzieli profesjonalnej porady i pomoże rozwiązać indywidualne problemy.

 

Osoby zainteresowane, poszukujące pomocy jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

PEFS

Projekt „Razem w stronę życia” został dofinansowany ze środków  
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170