Brzeźnica dnia, 16.12.2014
ZI.271. 362.2014
ZAWIADOMIENIE
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY, OFERTACH ODRZUCONYCH I WYKONAWCACH WYKLUCZONYCH
Dotyczy : przetargu na „Modernizacja budynku Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy”.
Na podstawie art. 92 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r poz. 907 z późn. zmianami) informuję, że w prowadzonym postępowaniu przetargowym na zadanie „Modernizacja budynku Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy” w trybie przetargu nieograniczonego: złożono 15 ofert, do realizacji zamówienia wybrano ofertę nr 4:
I. Uznano za najkorzystniejszą :
- Ofertę nr 4 złożoną przez :
Firmę Usługowo – Remontowo-Budowlaną – Andrzej Szymula
Łączany 373, 34-115 Ryczów
Uzasadnienie wyboru :
Oferta najkorzystniejsza na podstawie kryterium określonego w SIWZ
- cena – 90%.
- gwarancja i rękojmia – 10%
II. Ponadto Zamawiający zgodnie z art. 92 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, podaje nazwę (firmę), albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano, uzasadnienie jej wyboru oraz nazwy (firmy), albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania i adresy wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym, kryterium oceny ofert i łączną punktację.
Nr oferty |
Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres Wykonawcy |
Cena brutto |
Liczba pkt w kryterium cena-90% |
Razem liczba pkt |
Gwarancja i rękojmia |
Liczba pkt gwarancja i rękojmia 10% |
|||
1. |
Przedsiębiorstwo Budowlane „ALBUD” os. Albertyńskie 38/52, 31-855 KRAKÓW |
578 453,46 zł |
7,61 pkt. |
Razem 8,41 pkt. |
60 miesięcy |
0,80 pkt. |
|||
2. |
INVEKO S.C. Agata Gut, Rafał Gut ul. Floriańska 50, 32-590 LIBIĄŻ |
1 021.315,70 zł |
4,31 pkt. |
Razem 5,31 pkt. |
66 miesięcy |
1,00 pkt. |
|||
3. |
„WARIK” Tomasz Warchoł os. ZWM 1/27 32-540 TRZEBINIA |
826 000,00 zł |
5,33 pkt. |
Razem 6,13 pkt. |
60 miesięcy |
0,80 pkt. |
|||
4. |
Firma Usługowo – Remontowo – Budowlana Andrzej Szymula 34-115 RYCZÓW , Łączany 373 |
488 903,67 zł |
9,00 pkt. |
Razem 10,00 pkt. |
66 miesięcy |
1,00 pkt. |
|||
5. |
„WI-BA” Baran –Wierciak s.c. ul. 3-go Maja 35H 32-400 MYŚLENICE |
771 377,96 zł |
5,70pkt. |
Razem 6,50 pkt. |
60 miesięcy |
0,80 pkt. |
|||
6. |
„PHU POTOCZAK” Stanisław Potoczak 34-713 SKAWA, Skawa 625 |
699 999,99 zł |
6,29 pkt. |
Razem 6,49 pkt. |
42 miesiące |
0,20 pkt. |
|||
8. |
„GIPS-BUD” Stanisław Piwowar, Tomasz Piwowar 30-617 KRAKÓW , ul. Wyżynna 16a, |
771 330,00 zł |
5,70 pkt. |
Razem 5,70 pkt. |
36 miesięcy |
0 pkt. |
|||
9. |
BUDMET Spółdzielnia Rzemieślnicza os. Willowe 30 31-902 KRAKÓW |
628 502,80 zł |
7,00 pkt. |
Razem 7,00 pkt. |
36 miesięcy |
0 pkt. |
|||
10. |
Firma Usługowa „ANGE” Andrzej Uryga 32-400 MYŚLENICE , Osieczany 231 |
687 871,98 zł |
6,40 pkt. |
Razem 7,40 pkt. |
66 miesięcy |
1,00 pkt. |
|||
11. |
„MAR-BUD” Marian Kowalówka Zakład Remontowo – Budowlany Ochodza 117, 32-051 WIELKIE DROGI |
567 184,28 zł |
7,76 pkt. |
Razem 7,76 pkt. |
36 miesięcy |
0 pkt. |
|||
12. |
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DOM-PLAST” ul. Skawińska 22, 32-052 RADZISZÓW |
619 855,73 zł |
7,10 pkt. |
Razem 7,90 pkt. |
60 miesięcy |
0,80 pkt. |
|||
13. |
Firma Remontowo Budowlana „DUD-BUD” Łukasz Duda 33-152 PODGÓRSKA WOLA 323 |
610 560,49 zł |
7,21 pkt. |
Razem 8,21 pkt. |
66 miesięcy |
1,00 pkt. |
|||
14. |
Firma Remontowo – Budowlana „FRANKO” Franciszek Poniedziałek Krzęcin 207, 32-051 WIELKIE DROGI |
617 079,49 zł |
7,13 pkt. |
Razem 7,93 pkt. |
60 miesięcy |
0,80 pkt. |
III. Z postępowania wykluczono i odrzucono następujących Wykonawców:
Nr oferty |
Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres Wykonawcy |
Uzasadnienie prawne |
7. |
Zakład Instalacyjny, C.O., GAZ, WOD-KAN, Usługi Budowlane Michał Świerkosz ul. Wolności 201, 34-220 MAKÓW PODHALAŃSKI |
Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2, z powodu niezgodności oferty z treścią SIWZ. |
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający, działając w trybie art. 87 ust. 1 ustawy Pzp, wezwał Wykonawcę do złożenia wyjaśnień treści oferty dotyczących sposobu wyliczenia kwoty zawartej w kalkulacji wykonania robót. Wykonawca nie złożył wyjaśnień, w związku z czym nie zostało wykazane, że oferta odpowiada treści SIWZ - pkt. IX.12.e.
Nr oferty |
Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres Wykonawcy |
Uzasadnienie prawne |
15. |
P.P.U.H. AXPAL Mariola Mrowiec Roczyny, ul. Zarzeczna 50A, 34-120 Andrychów |
Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza wykonawcę, na podstawie art. 24 ust 2 pkt 2 i 4 ustawy Pzp i odrzucono na podstawie art. 89 ust.1 pkt. 2 i 5 ustawy Prawo zamówień Publicznych. |
Uzasadnienie faktyczne: W ofercie stwierdzono brak wadium, oraz brak informacji o przynależności do grupy kapitałowej.
Informujemy, że na czynności Zamawiającego przysługują Państwu środki ochrony prawnej przewidziane w dziale VI ustawy Prawo zamówień publicznych.
Termin podpisania umowy zostanie uzgodniona z wybranym Wykonawcą w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przekazania zawiadomienia o wyborze oferty.
Prosimy o potwierdzenie odbioru niniejszego pisma (np. informacje przyjąłem dnia …………… podpis ) faksem na numer 033 8792092 lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym Zamawiający przedłoży dowód nadania faksu lub e-maila..
Dziękujemy Wykonawcom za złożenie oferty w niniejszym postępowaniu przetargowym.
Do wiadomości :
1. Przedsiębiorstwo Budowlane „ALBUD” os. Albertyńskie 38/52, 31-855 KRAKÓW
2.INVEKO S.C. Agata Gut, Rafał Gut ul. Floriańska 50, 32-590 LIBIĄŻ
3. „WARIK” Tomasz Warchoł os. ZWM 1/27, 32-540 TRZEBINIA
4. Firma Usługowo – Remontowo – Budowlana Andrzej Szymula 34-115 RYCZÓW , Łączany 373
5.„WI-BA” Baran –Wierciak s.c. ul. 3-go Maja 35H, 32-400 MYŚLENICE
6. „PHU POTOCZAK” Stanisław Potoczak 34-713 SKAWA, Skawa 625
7. Zakład Instalacyjny, C.O., GAZ, WOD-KAN, Usługi Budowlane Michał Świerkosz ul. Wolności 201, 34-220 MAKÓW PODHALAŃSKI
8. „GIPS-BUD” Stanisław Piwowar, Tomasz Piwowar 30-617 KRAKÓW , ul. Wyżynna 16a
9. BUDMET Spółdzielnia Rzemieślnicza os. Willowe 30, 31-902 KRAKÓW
10. Firma Usługowa „ANGE” Andrzej Uryga 32-400 MYŚLENICE , Osieczany 231
11. „MAR-BUD” Marian Kowalówka Zakład Remontowo – Budowlany Ochodza 117, 32-051 WIELKIE DROGI
12. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DOM-PLAST” Ul. Skawińska 22, 32-052 RADZISZÓW
13. Firma Remontowo Budowlana „DUD-BUD” Łukasz Duda 33-152 PODGÓRSKA WOLA 323
14. Firma Remontowo – Budowlana „FRANKO” Franciszek Poniedziałek Krzęcin 207, 32-051 WIELKIE DROGI
15. P.P.U.H. AXPAL Mariola Mrowiec Roczyny, ul. Zarzeczna 50A, 34-120 ANDRYCHÓW
16. Tablica ogłoszeń Urzędu Gminy Brzeźnica