!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Kurs kosmetyczny

Czas_Na_Aktywnosc_2012

W dniach od 18 do 29 listopada 2013 r. w Domu Integracji Społecznej w Paszkówce (dawna Wikarówka) odbył się „Kurs kosmetyczny ze stylizacją paznokci” dla Uczestników Projektu.

Kurs odbywał się w ramach realizowanego w okresie od 01.01.2013 r. do 31.12.2013 r. projektu systemowego o nazwie „CZAS NA AKTYWNOŚĆ W GMINIE BRZEŹNICA – JESTEŚMY AKTYWNI”.

 

 

Projekt ten współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII. Promocja integracji Społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej.

 

W ramach kursu uczestniczki mogły zapoznać się z następującymi tematami: manicure, pedicure, masaż twarzy klasyczny i kosmetyczny, henna brwi i rzęs, regulacja i dobór kształtu brwi do twarzy, pielęgnacja oprawy oka, diagnostyka cery i oczyszczanie cery, maski kosmetyczne oraz pilling, stylizacja paznokci, a w tym metody przedłużania paznokci np. metodą żelową oraz zdobnictwo paznokci. W trakcie zajęć przeprowadzone zostało spotkanie z doradcą zawodowym, w ramach, którego uczestniczki miały możliwość nabycia fachowej i praktycznej wiedzy na temat poruszania się po rynku pracy.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170