!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Mamy nowy chodnik w Brzeźnicy

Wiad_2012

Zakończyła się budowa chodnika przy drodze krajowej nr 44 w miejscowości Brzeźnica. Przedsięwzięcie udało się zrealizować przy współpracy samorządu gminny z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0008 Nowy chodnik z kostki brukowej powstał na długości 350 mb (30 mb po stronie prawej i 320mb po stronie lewej). W ramach prac budowlanych zostały także wyremontowane przepustyi rowy przydrożne poprzez częściową reprofilację oraz umocnienia dna i skarpy rowupłytami ażurowymi. IMG_0007

 

 

 

 

 

 

IMG_0015 W celu zapewnienia pieszym użytkownikom bezpiecznego przekraczania jezdni wykonano również oznakowanie poziome przejścia dla pieszych. Ta inwestycja zapewne w znacznym stopniu uszczęśliwi mieszkańców gminy, ponieważ umożliwi im bezpieczne poruszanie się tym ruchliwym odcinkiem drogi.

 

 

 

 

 

IMG_0006 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych to ważne zadanie w infrastrukturze drogowej gminy, dlatego Wójt Gminy podejmuje kolejne działania, aby sukcesywnie już w następny roku wykonywane byłynowe odcinki chodników.

 

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170