ZAWIADOMIENIE
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY, OFERTACH ODRZUCONYCH I WYKONAWCACH WYKLUCZONYCH
Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn „Centrum wsi Brzeźnica : zagospodarowanie przestrzeni publicznej placu-centrum wsi”
Na podstawie art. 92 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 r Nr 113, poz. 759) informuję, że w prowadzonym przez : Urząd Gminy w Brzeźnicy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Centrum wsi Brzeźnica : zagospodarowanie przestrzeni publicznej placu-centrum wsi” w trybie przetargu nieograniczonego: złożono 14 ofert, do realizacji zamówienia wybrano ofertę nr 14:
I. Uznano za najkorzystniejszą :
- Ofertę nr 14 złożoną przez :
Firmę Usługowo Handlową „WOLF”
34-114 Brzeźnica 308
Uzasadnienie wyboru :
Oferta najkorzystniejsza na podstawie kryterium określonego w SIWZ – cena.
Oferta 100%
II. Ponadto Zamawiający zgodnie z art. 92 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, podaje nazwę (firmę), albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano, uzasadnienie jej wyboru oraz nazwy (firmy), albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania i adresy wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym, kryterium oceny ofert i łączną punktację.
Numer Oferty |
Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres Wykonawcy |
Cena brutto |
Liczba pkt w kryterium cena- 100% |
1. |
STAMBUD Sp. z o.o. Nawojowa Góra ul. Podlas 11 32-065 Krzeszowice |
677.164,07 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
2. |
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe-Eksportowe „WIKOS” 32-551 Babice Olszyny, ul. Zatorska 62 |
518.588,66 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
3 |
AGRO ESTETYKA Piotr Kowalczyk 62-200 GNIEZNO Ul. Zwirki i Wigury16/2 |
984.872,81 |
48,45 |
4 |
Firma Handlowo Usługowa WANTA Piotr Zębol 34-240JORDANÓW Ul. Malejowska 90 |
608.490,30 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
5 |
Zakład Remontowo Budowlany Lucyna Wygoda 32-700 BOCHNIA Krzeczów 410 |
791.863,18 |
60,27 |
6 |
Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjna „PROTE” Michał Kowalski 34-116 Spytkowice Ul. Konwaliowa 32 |
504.781,04 |
94,54 |
7 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowo Transportowe „HANDREM” Wiesław Słowik 32-552 Płaza ul. Role 4 |
596.984,12 |
79,94 |
8 |
KAZIMIERZ HARAS 30-498 Kraków ul. Maklakiewicza 10
|
798.910,92 |
59,73 |
9 |
„HYDROWIT” Władysław Witek 34-114 Brzeźnica, Tłuczań 229A |
581.936,11 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
10 |
Zakład Robót Specjalistycznych Spółka z o.o. 43-200 Pszczyna Ul. Korfantego 17
|
720.948,82 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
11 |
Przedsiębiorstwo Budowlane Przemysław Broszkiewicz 32-700 BOCHNIA ul. Zalesie Dolne 10 |
505.060,60 |
94,49 |
12 |
Usługi Budowlane „GRESMAR” Stanisław Chodacki Wielkie Drogi 224 |
579.928,24 |
Wykonawca wykluczony na podstawie art.24 ust. 2 pkt. 2 oferta odrzucona |
13 |
Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc 34-116 Spytkowice ul. Zamkowa 3 |
809.426,43 |
58,96 |
14 |
F.U.H. „WOLF” Sylwester Warmuz 34-114 Brzeźnica 308 |
477.263,57 |
100 |
III. Wykluczono Wykonawców
- oferta nr 1 - STAMBUD Sp. z o.o. Nawojowa Góra ul. Podlas 11, 32-065 Krzeszowice
- oferta nr 2 - Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe-Eksportowe „WIKOS”
32-551 Babice Olszyny, ul. Zatorska 62
- oferta nr 4 - Firma Handlowo Usługowa WANTA Piotr Zębol
34-240JORDANÓW, Ul. Malejowska 90
- oferta nr 9 - Firma „HYDROWIT” Władysław Witek 34-114 Brzeźnica, Tłuczań 229A
- oferta nr 10 - Zakład Robót Specjalistycznych Spółka z o.o.
43-200 Pszczyna ul. Korfantego 17
- oferta nr 12 - Usługi Budowlane „GRESMAR”
Stanisław Chodacki, Wielkie Drogi 224
Uzasadnienie wykluczenia i odrzucenia
Podstawą wykluczenia Wykonawcy jest art. 24 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010r. Nr 113 poz. 759 z późn. zm.)
Zamawiający działając zgodnie z art. 85 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych zwrócił się do Wykonawcy o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą do dnia 4 marca 2012 roku w przedmiotowym postępowaniu.
Wykonawca zobowiązany był do przesłania do siedziby Zamawiającego pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą w terminie do dnia 03.02.2012 do godz. 15.30.
Wykonawca w wyznaczonym terminie nie wyraził zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, w związku z powyższym Zamawiający wykluczył Wykonawcę z postępowania, a tym samym oferta Wykonawcy została odrzucona.
Informujemy, że na czynności Zamawiającego przysługują Państwu środki ochrony prawnej przewidziane w dziale VI ustawy Prawo zamówień publicznych . Termin podpisania umowy zostanie uzgodniony z wybranym Wykonawcą w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przekazania zawiadomienia o wyborze oferty.
Prosimy o potwierdzenie odbioru niniejszego pisma (informacje przyjąłem dnia ……… podpis ) faksem na numer 033 8792092. W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym. Zamawiający przedłoży dowód nadania faksu.
Dziękujemy Wykonawcom za złożenie oferty w niniejszym postępowaniu przetargowym.
Do wiadomości :
1. STAMBUD Sp. z o.o.
Nawojowa Góra ul. Podlas 11, 32-065 Krzeszowice
2. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe-Eksportowe „WIKOS”
32-551 Babice Olszyny, ul. Zatorska 62
3. AGRO ESTETYKA
Piotr Kowalczyk 62-200 GNIEZNO, Ul. Zwirki i Wigury16/2
4. Firma Handlowo Usługowa WANTA Piotr Zębol
34-240JORDANÓW, Ul. Malejowska 90
5. Zakład Remontowo Budowlany - Lucyna Wygoda
32-700 BOCHNIA, Krzeczów 410
6. Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjna „PROTE” Michał Kowalski
34-116 Spytkowice , Ul. Konwaliowa 32
7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowo Transportowe „HANDREM” Wiesław Słowik 32-552 Płaza ul. Role 4
8. KAZIMIERZ HARAS
30-498 Kraków ul. Maklakiewicza 10
9. Firma „HYDROWIT” Władysław Witek
34-114 Brzeźnica, Tłuczań 229A
10. Zakład Robót Specjalistycznych Spółka z o.o.
43-200 Pszczyna, Ul. Korfantego 17
11. Przedsiębiorstwo Budowlane Przemysław Broszkiewicz 32-700 BOCHNIA ul. Zalesie Dolne 10
12. Usługi Budowlane „GRESMAR” Stanisław Chodacki
Wielkie Drogi 224
13. Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc
34-116 Spytkowice ul. Zamkowa 3
14. F.U.H. „WOLF” Sylwester Warmuz
34-114 Brzeźnica 308
15. Tablica ogłoszeń Urzędu Gminy Brzeźnica