Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1 w Brzeźnicy
Adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Brzeźnica 53 34 – 114 Brzeźnica
Telefon (33) 879 27 45
l.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
1 |
Elżbieta Kosek
|
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
33 879 27 45 |
|
2 |
Elżbieta Kurdas |
Z-ca przewodniczącego |
|
|
3 |
Katarzyna Curyło
|
członek |
|
|
4 |
Anna Lisowska-Curzydło
|
Członek |
|
|
5 |
Izabela Pacułt
|
Członek |
|
|
6 |
Kinga Kornaś
|
Członek |
|
|
7 |
Marlena Sałaciak
|
Członek |
|
|
8 |
Marta Bałazy
|
Członek |
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 2 w Marcyporębie
Adres: Szkoła Podstawowa Marcyporęba 11; 34 – 114 Brzeźnica
Telefon (33) 8792 018
l.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy
|
|
1 |
Krystyna Korus |
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
(33) 879 20 18
|
|
2 |
Maria Zając
|
Z-ca przewodniczącego |
|
|
3 |
Marek Adamik
|
Członek |
|
|
4 |
Anna Gacek
|
Członek |
|
|
5 |
Tomasz Kozik
|
Członek |
|
|
6 |
Karolina Śpiewla
|
Członek |
|
|
7 |
Urszula Wojtas
|
Członek |
|
|
8 |
Franciszek Żmuda
|
Członek |
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 3 w Tłuczani
Adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny Tłuczań 157 a; 34 – 114 Brzeźnica
Telefon (33) 8790 108
l.p
|
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
1 |
Mateusz Żukowski
|
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
33 8792 029 |
|
2 |
Karolina Żmuda
|
Z-ca przewodniczącego
|
|
|
3 |
Edyta Kuzia
|
Członek |
|
|
4 |
Dominika Maj
|
Członek |
|
|
5 |
Janina Młynek
|
Członek |
|
|
6 |
Paulina Osińska
|
Członek |
|
|
7 |
Barbara Wiecheć
|
Członek |
|
|
8 |
Tadeusz Warmuz
|
Członek |
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 4 w Paszkówce
Adres: Szkoła Podstawowa Paszkówka 143; 34 – 113 Paszkówka
Telefon (33) 8793 047
l.p. |
Imię i nazwisko
|
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
1 |
Jacek Chlebicki
|
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
33 879 20 29 |
|
2 |
Wiesław Jaskuła
|
Z-ca przewodniczącego |
|
|
3 |
Waldemar Ewiak
|
Członek |
|
|
4 |
Jacek Kozik
|
Członek |
|
|
5 |
Maksymilian Młynek
|
Członek |
|
|
6 |
Małgorzata Rakoczy
|
Członek |
|
|
7 |
Joanna Szymańska
|
Członek |
|
|
8 |
Justyna Zybek
|
Członek |
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 5 w Łączanach
Adres: Zespół Szkół w Łączanach 60a ; 34 – 115 Ryczów
Telefon (33) 8790 067
l.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
|
1 |
Grzegorz Młynek
|
Przewodniczący
|
|
|
|
2 |
Agnieszka Kutermak
|
Z-ca przewodniczącego |
|
|
|
3 |
Beata Chmielowska
|
Członek Pracownik samorządowy |
33 879 00 67 |
|
|
4 |
Renata Gajos
|
Członek |
|
|
|
5 |
Barbara Gomólak
|
Członek |
|
|
|
6 |
Aneta Kowalska
|
Członek |
|
|
|
7 |
Krzysztof Krężołek
|
Członek |
|
|
|
8 |
Agnieszka Piela
|
Członek |
|
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 6 w Sosnowicach
Adres: Szkoła Podstawowa Sosnowice 107; 34 – 113 Paszkówka
Telefon : (12) 270 60 71
l.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
1 |
Małgorzata Niciewicz
|
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
12 270 60 71 |
|
2 |
Renata Dyduch
|
Z-ca przewodniczącego |
|
|
3 |
Renata Chlebicka
|
Członek |
|
|
4 |
Małgorzata Gibek
|
Członek |
|
|
5 |
Maria Jaskiernia
|
Członek |
|
|
6 |
Tomasz Kurdas
|
Członek |
|
|
7 |
Natalia Pawlik
|
Członek |
|
|
8 |
Anna Woźniczka
|
Członek |
|
Wybory do Sejmu i Senatu RP
zarządzone na dzień 09 października 2011 roku
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 7 w Chrząstowicach
Adres: Szkoła Podstawowa Chrząstowice; 34 – 114 Brzeźnica
Telefon (33) 8792 057
l.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Telefon służbowy |
|
1 |
Agnieszka Błach
|
Przewodniczący Pracownik samorządowy |
33 879 27 45 |
|
2 |
Edyta Lempart
|
Z-ca przewodniczącego |
|
|
3 |
Agnieszka Curzydło
|
Członek |
|
|
4 |
Anna Kowalczyk
|
Członek |
|
|
5 |
Katarzyna Krężołek
|
Członek |
|
|
6 |
Justyna Młynek
|
Członek |
|
|
7 |
Anna Śliz
|
Członek |
|
|
8 |
Magdalena Szlag
|
Członek |
|