!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

AKCJA "SZLACHETNA PACZKA"

11 Stowarzyszenie „Wiosna” z Krakowa jest organizatorem ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Szlachetna Paczka”. Głównym celem akcji jest dotarcie z pomocą do najbardziej potrzebujących. Wolontariusze zbierają informacje o potrzebach rodzin, następnie sporządzana jest dokładna lista, która publikowana jest w internecie. W oparciu o tą listę poszukiwane są osoby, które chciałyby podzielić się tym, co mają i zrobić dla kogoś paczkę na święta.
Przed kilku lat do akcji włączyła się grupa wolontariuszy z Paszkówki prowadząc działania na terenie swojej parafii. Po raz pierwszy akcją objęta została cała Gmina Brzeźnica. Do działań włączyli się Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej, dyrektorzy placówek oświatowych, sołtysi wszystkich sołectw w naszej gminie oraz wiele osób, które bezinteresownie pomagały przetransportować, przeładować a potem rozwieźć zebrane podczas akcji prezenty do potrzebujących rodzin. Dzięki pracy naszych wolontariuszy pomoc otrzymały pięćdziesiąt dwie rodziny. W akcję zbierania darów włączyły się szkoły z naszej gminy.
Patronat nad akcją „Szlachetna Paczka” objął Wójt Gminy Bogusław Antos.

Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.szlachetnapaczka.pl


Galeria
 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170