!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Festiwal Artystyczny "Talenty 2008" w Wadowicach.

Koncert Galowy Festiwalu Artystycznego „Talenty 2008” zgromadził najzdolniejszych wokalistów, tancerzy, instrumentalistów, plastyków, aktorów, fotografików i literatów wśród młodzieży. Wszyscy nominowani do nagrody spotkali się w Wadowickim Centrum Kultury 23 listopada 2008 roku.
Festiwal Artystyczny, który ma na celu wyłonienie talentów z powiatu wadowickiego, został zorganizowany już po raz VIII. Prestiż imprezy sprawia, że chętnych do wzięcia udziału nie brakuje. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Brzeźnicy przygotował 20 uczestników, eliminacje do festiwalu miały miejsce w WCK 18 i 19 listopada. Dzieci prezentowały się w kategoriach: muzyka, taniec, teatr, literatura.

Do zaszczytnego grona nominowanych na Galę finałową zakwalifikowali się:
w kategorii taniec – Oliwia Bałazy z Brzeźnicy
w kategorii teatr – Mateusz Moskała z Sosnowic
w kategorii literatura – Tomasz Tracz z Brzeźnicy

Galę finałową poprowadziła Marta Bizoń, która z dużą dawką humoru prezentowała swoje umiejętności aktorskie. Aktorka, na co dzień związana z Krakowskim Teatrem Ludowym, wspominała początki swojej kariery, kiedy to pierwsze kroki stawiała na deskach Wadowickiego Centrum Kultury.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom artystycznym. Mamy nadzieję, że te nominacje otworzą drogę naszej utalentowanej młodzieży do zajmowania wysokich lokat w konkursach na szczeblach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Galeria Fotograficzna
 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170