!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Jubileusz PUKS POBIEDR

PUKS 5 LAT Zimno i deszcz nie przeszkodziły w obchodach 5 lecia Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego POBIEDR z Paszkówki.

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielne popołudnie 3 września na klubowym boisku w Bęczynie zgromadzili się zaproszeni goście, sympatycy klubu oraz działający w klubie rodzice i zawodnicy. W ciągu 5 lat działalności klub POBIEDR dał się poznać dzięki ambicjom i sukcesom kilku sekcji sportowych – piłki nożnej, piłki siatkowej, szachów, turystyki i tańca.

Życzenia, gratulacje oraz pamiątkowe puchary z okazji jubileuszu na ręce prezesa klubu POBIEDR Wiesława Jaskuły złożyli Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Norbert Rzepisko, prezes okręgowego Związku Piłki Nożnej Zygmunt Sankowski, prezes Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Klubów Sportowych Józef Bury, proboszcz parafii w Paszkówce ksiądz Marek Holota, oraz sponsor klubu - właściciel Agencji Ubezpieczeniowej LIDER z Krakowa Łukasz Kurnik. Uroczystość uświetnili swoją obecnością samorządowcy z Gminy Brzeźnica, Miasta i Gminy Skawina, sołtysi, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, prezesi okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów sportowych.

Członkowie zarządu klubu POBIEDR otrzymali z rąk prezesów OZPN i PZLKS okolicznościowe odznaki za zasługi w rozwoju sportu, a byli zawodnicy PUKS POBIEDR otrzymali z kolei od zarządu klubu podziękowanie za godne reprezentowanie POBIEDRu. Specjalne podziękowania i wyrazy wdzięczności za piękną pracę na rzecz klubu otrzymali od zarządu także trenerzy poszczególnych sekcji sportowych.

Był również czas na przypomnienie historii klubu od spotkania założycielskiego 24 sierpnia 2012 roku.

Kolejnym punktem obchodów był Międzygminny Turniej Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Brzeźnica z udziałem drużyn: PUKS KAROL Wadowice, MTS PIAST Skawina, LKS SOKÓŁ Przytkowice oraz PUKS POBIEDR Paszkówka. Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół LKS SOKÓŁ z Przytkowic. Drugie miejsce zdobyła drużyna PUKS KAROL z Wadowic, a kolejne MTS PIAST Skawina i gospodarze turnieju.

Ostatnim meczem imprezy było spotkanie ligowe pomiędzy Młodzikami klubów BESKID Andrychów i PUKS POBIEDR Paszkówka.

Dla wszystkich gości organizatorzy przygotowali ciepłe i zimne napoje, ciasta, słodycze oraz dania gorące i grilla. Dzieci mogły poznać tajniki matematyki na stoisku Centrum Nauczania „EduMat” Karolina Jasiołek ze Skawiny.

 

Jubileuszową imprezę PUKS POBIEDR wsparli:

Urząd Miasta i Gminy Skawina

Urząd Gminy w Brzeźnicy

ks. Marek Holota  proboszcz parafii w Paszkówce

Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Bańdo z Sosnowic

Firma GRESMAR Stanisław Chodacki z Wielkich Dróg

Firma WOLF Sylwaester Warmuz z Brzezinki

Krzysztof Wyroba – Radny gminy Brzeźnica

Mirosława Zybek – Radna Powiatu Wadowickiego

Czesław Mocała

Bogusława Mocała

Firma UNIKAR Sławomir Dyrga z Paszkówki

Firma GACEK Andrzej Klaja z Paszkówki

Restauracja GZYMSIK Grażyna i Mieczysław Suter z Wielkich Dróg

Stanisław Starowicz

Andrzej Jaskiernia – Sołtys Wsi Tłuczań

Dorota i Marek Sikora - Wielkie Drogi

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Skawina.

Patronat medialny: Kronika Beskidzka

Organizatorzy serdecznie dziękują za uczestnictwo w Jubileuszu, a przede wszystkim za wszelkie wsparcie w ciągu 5 lat działalności klubu.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170