!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Biskup Grzegorz Ryś poświęcił kamień węgielny pod budowę Centrum Medyczno - Rehabilitacyjnego w Brzeźnicy

WIAD KAMIEN W niedzielę 10 września 2017 r. ks. biskup Grzegorz Ryś poświęcił kamień węgielny i pobłogosławił całą działkę, gdzie jesienią ruszą prace inwestycyjne.

 

 

 

 

 

 

Na placu budowy Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Brzeźnica Jadwigą Kozioł odsłonili tablicę, która przedstawia wizualizację przyszłego Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego w Brzeźnicy.

Cała uroczystość odbyła się w dniu Gminnych Dożynek 2017 przed dziękczynną Mszą świętą. Świadkami i uczestnikami historycznego wydarzenia byli m.in.: proboszcz parafii w Brzeźnicy ks. Adam Lenart, delegacja Słowaków z partnerskiej gminy Divina, panie tworzące korowód dożynkowy z dwunastu Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Brzeźnica, Starosta Powiatu Wadowickiego Bartosz Kaliński wraz z radnymi Rady Powiatu, radni i sołtysi z gminy Brzeźnica, mieszkańcy, goście. Splendoru wyjątkowej chwili dodała gra muzyków z połączonych orkiestr dętych z Tłuczani i Łączan.

Warto wspomnieć słowa wypowiedziane przez biskupa Grzegorza Rysia na placu budowy, który myśląc o przyszłości modlił o dobry personel medyczny, który będzie tutaj pracował i niósł pomoc chorym.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170