!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Nowe przedszkole w Brzeźnicy już otwarte

GL PRZEDSZKOLE Dziś pierwszy dzień pobytu dzieci w nowym sześciooddziałowym przedszkolu w Brzeźnicy. Miejsce dotychczasowego gimnazjum w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzeźnicy zostało zaadaptowane na przedszkole.

 

 

 

 

 

 

Od dzisiaj przedszkolaki przebywać mogą w nowo urządzonych przestronnych, bezpiecznych i przyjaznych salach. Pomieszczenia zostały częściowo wyposażone w nowe meble, zabawki i pomoce edukacyjne do rozwijania kompetencji kluczowych u dzieci. Wykonano także remont sanitariatów. Całość prac remontowych i zakupu wyposażenia opiewa na kwotę 650 000 zł z czego aż ponad 430 000 zł zostało pokryte z budżetu gminy. Pozostałą część stanowią środki unijne, które udało się pozyskać z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 - 2020 w ramach złożonego wniosku o dofinansowanie pn.: Mali odkrywcy - utworzenie nowych oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Brzeźnica. Ponadto uzyskano wsparcia finansowe w wysokości ponad 600 000 zł na funkcjonowania nowych oddziałów przedszkolnych.

Wszystko w trosce o zapewnienie najmłodszym mieszkańcom miejsca do rozwoju w przyjaznych i funkcjonalnych warunkach. Już dziś na twarzach rodziców, dzieci i nauczycieli nie zabrakło uśmiechu i zadowolenia.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170