!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Siatkarski weekend w Gminie Brzeźnica - To były emocje!

Do Wiadomosci Siatkowka Po raz pierwszy na terenie gminy Brzeźnica został rozegrany „Turniej Miłośników Siatkówki”. Objęcie Imprezy przez Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzeźnicy Honorowym Patronatem było wyróżnieniem podkreślającym szczególny charakter wydarzenia.

 

 

 

 

 

W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów. Rozgrywki toczyły się równolegle w dwóch halach: w hali ZSP Brzeźnicy i w hali ZS w Łączanach. Organizowany przez UKS z Brzeźnicy Turniej rozpoczął się 13 kwietnia o godzinie 9:00, a przy ceremonii otwarcia nie zabrakło zacnych gości na czele z panią Dyrektor ZSP w Brzeźnicy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w grupie B (mecze rozgrywane w hali ZS w Łączanach) znalazły się drużyny z: Mucharza, Bierunia, Wolbromia i Oświęcimia, natomiast w grupie A (hala przy ZSP w Brzeźnicy) zagrali Organizatorzy, Ekoland-Tychy, Mikołów oraz drużyna KPP Wadowice. Mecze eliminacyjne w grupach toczone były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Zawodnicy dostarczali kibicom wielu siatkarskich wrażeń i emocji.

Po zakończeniu zmagań grupowych przyszedł czas na walkę o poszczególne miejsca w turnieju. W pierwszym półfinale drużyna z Wolbromia pomimo ambitnej walki nie sprostała rywalom i przegrała z Organizatorami, natomiast w drugim meczu półfinałowym zespół z Oświęcimia pokonał drużynę KPP z Wadowic. Mecz o trzecie miejsce to zwycięstwo drużyny KPP Wadowice nad zespołem z Wolbromia, a finał to trzysetowy pojedynek pomiędzy drużyną z Oświęcimia, a Gospodarzami. Dzięki dobrej grze w obronie i skutecznym atakom Oświęcimianie zwyciężyli w I Turnieju Miłośników Siatkówki.

 

Ostateczna klasyfikacja:

 

I miejsce - Oświęcim

II miejsce - Organizatorzy

III miejsce - KPP Wadowice

IV miejsce - Wolbrom

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >>> zobacz

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170