!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Szkoła w Sosnowicach po wielkich zmianach

IMG 0323

Cieplej, oszczędniej, a przy tym komfortowo i estetycznie. Tak już wkrótce będzie w szkole Podstawowej w Sosnowicach, ponieważ realizowany jest II etap remontu placówki oświatowej.

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

To niezwykle ważna inwestycja w infrastrukturę oświatową. Zakończono kolejny etap na drodze do poprawy warunków nauki i pracy. Korzystne zmiany odczują dzieci, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Dzięki tej inwestycji szkoła przestanie borykać się z problem dużego zużycia energii cieplnej, co z kolei przełoży się na obniżenie kosztów ogrzewania. W końcowym efekcie przyniesie to oszczędności do budżetu gminy. Przede wszystkim jednak – co cieszy najbardziej - zyskają na tym młodzi mieszkańcy Sosnowic. Uczniowie będą mogli zgłębiać wiedzę w przyjaznych dla nich warunkach. Oddajemy dzieciom szkołę o podniesionych standardach. Budynek jest teraz przestronny, ciepły i estetyczny – mówi Wójt Gminy Brzeźnica.

Prace remontowe obiektu realizuje Firma Usługowo Remontowo Budowlana z Łączan, prowadzona przez Andrzeja Szymulę. Na podstawie zawartej z gminą umowy wykonywane są następujące prace: docieplenie ścian budynku, częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, zmiana pokrycia dachowego na starej część szkoły, remont schodów zewnętrznych oraz chodnika do szkoły. Oczekiwane efekty już widać, a prace remontowo budowlane potrwają jeszcze do czerwca bieżącego roku.

 

galeriaGaleria Fotograficzna >>> zobacz

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170