!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Młodzi aktorzy w inscenizacji jasełkowej

Jaselka 01 29 2013

Trwając w radości Bożego Narodzenia mieszkańcy Łączan w dn. 12.01.2013 obejrzeli przedstawienie jasełkowe zatytułowane „ Dziecię nam się Narodziło, Syn został nam dany”.

 

 

 

 

Inscenizacja została przygotowana przez Świetlicę Środowiskową w Łączanach, uczniów Zespołu Szkół w Łączanach oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Łączanach. W wypełnionej po brzegi sali Domu Strażaka dzieci i młodzież przedstawiły misterium Bożego Narodzenia przeplatane najpiękniejszymi kolędami zarówno tradycyjnymi jak i współczesnymi. Przybyli goście w świątecznej atmosferze popijając kawę lub herbatę oraz częstując się wypiekami przygotowanymi przez Kolo Gospodyń Wiejskich mieli okazję przenieść się do czasów gdy Chrystus jako małe dziecię narodził się w betlejemskiej grocie i objawił się ubogim pasterzom. Jasełka przybliżyły wszystkim wydarzenia Betlejemskiej Nocy oraz wprowadziły w magiczny nastrój świąt Bożego. Młodzi aktorzy w przepięknych strojach i scenerii zaprezentowali historię narodzenia dzieciątka Jezus.

Przedstawienie przygotowane zostało przez wychowawcę Świetlicy w Łączanach Jakuba Szymulę oraz nauczycielki z Zespołu Szkół: Lucynę Kozioł i Danutę Szymula.

 

galeria

Galeria Fotograficzna >>> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170