!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

W sportowym duchu

pierwszy_oficjalny_trening

W sierpniu 2012 r. przy Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Paszkówce powstał Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Pobiedr”.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie założycielskie odbyło się 24 sierpnia 2012 r. w salce na wikarówce w Paszkówce, w obecności ks. Proboszcza Marka Holoty a także wójta Gminy Brzeźnica Bogusława Antosa, którzy jako współzałożyciele poparli tą słuszną inicjatywę.

Na spotkaniu wybrany został Zarząd Klubu:

prezes Wiesław Jaskuła,

wiceprezes do spr. Organizacyjnych Grzegorz Babski,

wiceprezes do spr. Sportowych Mirosław Bańdo,

sekretarz Dorota Wołczyk,

skarbnik Krzysztof Wyroba,

członkowie ks. Wojciech Lasak i Bartłomiej Tomasik.

Wybrano również Komisję Rewizyjną i w czasie spotkania zatwierdzony został statut Klubu. Pierwszą sekcją sportową, która została uruchomiona, na którą z niecierpliwością oczekiwali chłopcy, jest sekcja piłki nożnej Orliki. W środę (5 września) o godz. 17:00 na Orliku w Brzeźnicy młodzi piłkarze rozegrali swój drugi mecz ligowy z drużyną LKS Halniak Targanice. Klub Uczniowski zaprasza na treningi chłopców (urodzonych w 2002, 2003, 2004, 2005) z całej gminy, którzy pragną realizować swoje marzenia w tej dziedzinie sportowej.

We wrześniu ruszyła kolejna sekcja sportowa, ogłoszono nabór dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 10 lat do sekcji karate (OYAMA KARATE). Sukcesywnie będą tworzone kolejne sekcje sportowe.

Dzieci oraz młodzież z całej gminy, zainteresowane członkostwem w klubie mogą zgłaszać się bezpośrednio na treningi. Harmonogram treningów i meczy umieszczony jest na stronie internetowej Parafii Paszkówka www.paszkowka.eu

galeriaGaleria Klubu >>> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170